Immuno Colostrum 
with colostrum, calcium, vitamin D3 and aronia

Specially developed for children - powder food supplement to support the immune system and proper bone growth and strong teeth. Natural complex of colostrum, calcium, vitamin D3 and organic superfood aronia with strawberry flavour - no preservatives and artificial colours.

Simple use - add flavoured powder to white yoghurt, smoothie or cold milk drink. Let your children to prepare healthy breakfast or snack!

Kidssoluble in water-spoon

vitamin D3Ca Ca (1)Ca (3)

titulky II

Product description:

  • Prebiotics fibre in form of inulin from chicory root

  • Daily portion of immunoglobulins, vitamins, enzymes, amino acids and growth factors

immuno colostrum kids II


Key ingredients

Colostrum

Colostrum

Colostrum neboli mlezivo, lze charakterizovat jako prvotní mléko, které je obecně známé především pro svůj vysoký obsah imunoglobulinů – protilátek, které jsou součástí imunitního systému. Nicméně kromě této bioaktivní složky, colostrum obsahuje také řadu dalších neméně zajímavých látek. Příroda vytvořila colostrum tak, aby především novorozencům zajistila dostatek stavebních kamenů pro potřebnou obranyschopnost. Díky svému komplexnímu složení působí kolostrum tak jedinečně – obsahuje výživové, imunitní a růstové složky.

Vitamin D3

Vitamin D3

Vitamin D je nepostradatelný pro správné fungování imunitního systému. Je také důležitý pro normální vstřebávání a využití vápníku a fosforu k udržení normálního stavu kostí, zubů a svalů.

Aronia

Aronia

Vápník

Vápník


Napište nám

Kontaktní údaje:

Mám zájem o:

Vaše zpráva: