Immuno colostrum 

Colostrum powder food supplement of the highest quality, enriched with vitamin D and prebiotics to support the immune system. 800 mg of Colostrum in one dose, no artificial colours or flavours, and it is gluten-free.

Simple use - add neutral tasting powder to smoothie, yoghurt or other cold milk drink. No more swallowing of capsules!

soluble in water-spoonPICT-VIT-D3

titulky II

Product description:

  • Colostrum of Czech origin in a form of powder that does not affect the taste of your favourite food

  • Prebiotics in a form of inulin from chicory root nourish the gut bacteria, improve digestion and help relieve constipation

  • A daily portion of immunoglobulins, vitamins, enzymes, amino acids and growth factors

immuno colostrum II​​​​​​​​​​​​​​

Key ingredients

Colostrum

Colostrum

Colostrum neboli mlezivo, lze charakterizovat jako prvotní mléko, které je obecně známé především pro svůj vysoký obsah imunoglobulinů – protilátek, které jsou součástí imunitního systému. Nicméně kromě této bioaktivní složky, colostrum obsahuje také řadu dalších neméně zajímavých látek. Příroda vytvořila colostrum tak, aby především novorozencům zajistila dostatek stavebních kamenů pro potřebnou obranyschopnost. Díky svému komplexnímu složení působí kolostrum tak jedinečně – obsahuje výživové, imunitní a růstové složky.

Vitamin D3

Vitamin D3

Vitamin D je nepostradatelný pro správné fungování imunitního systému. Je také důležitý pro normální vstřebávání a využití vápníku a fosforu k udržení normálního stavu kostí, zubů a svalů.

Napište nám

Kontaktní údaje:

Mám zájem o:

Vaše zpráva: