Spojily jsem síly - Festival Migréna nás spojuje a mcePharma

Spojily jsem síly - Festival Migréna nás spojuje a mcePharma

Čtvrtý ročník festivalu o migréně je za dveřmi!  

který proběhne už 15. listopadu v pražském Pacientském hubu

Uslyšíte na něm osobní "migrénový" příběh herečky Kateřiny Brožové, zažijete si řadu individuálních konzultací s odborníky včetně neurologické poradny, ale také debaty na témata, která jsou pro vás důležitá, ale není na ně čas v ordinaci. Na festivalu bude rovněž možné získat bezplatně bylinné produkty na podporu léčby migrény. 

Jsme nesmírně šťastní a vděční, že jsme mohli spojit síly a přispět na Festival Migréna nás spojuje našim unikátním produktem kombinující účinek standardizovaných extraktů bylin a vitamínů. Tato událost je pro nás důležitá, protože sdílíme společný zájem o zlepšení životů těch, kteří trpí migrénou a proto jsme vyvinuli produkt ve spolupráci s 1. lékařskou fakultou Univerzity Karlovy a jejich pracovištěm Biotechnologického a biomedicínského centra Akademie věd a Univerzity Karlovou ve Vestci nazývané „Biocev". 

Účastníci konference a mohou těšit na ochutnávku produktu Migraine Stop ODT. Věříme, že sdílení informací, zkušeností a podpory může udělat rozdíl v životech lidí postižených touto obtížnou chorobou. 

Společně můžeme udělat změnu a podpořit ty, kteří potřebují pomoc. 

 

 https://www.migrena-help.cz/festival-o-migrene/ 

https://www.mcepharmashop.cz/p/migraine-stop-odt

Avatar DAVID s umělou inteligencí
k Vaší dispozici