Máme to! Neo curcumin supplement patentován v Kanadě!

Máme to! Neo curcumin supplement patentován v Kanadě!

S radostí oznamujeme, že našemu týmu v mcePharmě se podařil zásadní milník na naší cestě. Byl nám udělen patent v Kanadě na náš revoluční doplněk stravy, Neo curcumin supplement. Číslo patentu je CA 3.004.220 a nese název "Směs stabilizované biologicky dostupné kurkuminu pro orodisperzní formulace, formulace biologicky dostupného kurkuminu a orodisperzní tableta s biologicky dostupným kurkuminem a její aplikace."

Tento úspěch představuje zásadní průlom a potvrzuje tvrdou práci a oddanost, kterou jsme věnovali vývoji tohoto mimořádného doplňku. Neo curcumin supplement je navržen tak, aby poskytoval zvýšenou biologickou dostupnost a stabilitu kurkuminu, silného přírodního látky známé svými mnoha zdravotními přínosy.

Patentovaná formulace umožňuje orodisperzní (rychle rozpustnou) formu, což usnadňuje začlenění kurkuminu do každodenního režimu jednotlivců. Tím, že zajistíme plný potenciál biologicky dostupného kurkuminu, máme za cíl posílit schopnost lidí ovlivňovat své zdraví a pohodu.

Rádi bychom vyjádřili upřímnou vděčnost našemu brilantnímu týmu vědců, badatelů a všem, kteří přispěli k tomuto významnému úspěchu. Jejich neúnavný úsilí a neochvějný závazek nás přivedly k tomuto okamžiku triumfu.

Dále bychom rádi vyjádřili upřímnou vděčnost Kanadskému patentovému úřadu za uznání inovace a jedinečnosti našeho Neo curcumin supplement. Tento udělený patent nás ještě více posiluje na globálním trhu a otevírá cestu k vzrušujícím příležitostem, které nás čekají.

Věříme, že tento průlomový objev bude mít pozitivní dopad na mnoho životů a s nadšením budeme pokračovat v naší misi vyvíjet vědecky podložená řešení pro lepší zdraví.

Avatar DAVID s umělou inteligencí
k Vaší dispozici