Fast sleep - efektivní doplněk stravy

Fast sleep - efektivní doplněk stravy

Období předjaří s sebou přináší každoročně tak trochu neuchopitelný pocit tíže, a obzvláště za letošních okolností. Cestu k osvěžujícímu spánku a úsměvu na tváři i v době, která mnohým nedá spát, přináší Fast Sleep. 

Za naši nespavost může v moderní době až příliš často způsob života, který nás oddaluje od přirozených cyklů. Jasné osvětlení i v nočních hodinách, noční pracovní směny, málo přirozeného pohybu nebo dlouhé ponocování, to vše rozkolísává hladiny spánkového hormonu.  

Naštěstí chybějící melatonin můžeme doplnit i zvenčí. Proč ale polykat tablety a čekat desítky minut, až (a jestli vůbec) kýžený účinek přijde? Z přípravku Fast Sleep, v podobě tablet rozpustných v ústech, se melatonin začíná uvolňovat okamžitě po vložení do úst. Díky unikátnímu zpracování se skrze sliznici úst téměř stoprocentně vstřebává. Oproti asi desetiprocentní biodostupnosti melatoninu z běžné tablety tak napodobuje přirozený spánkový cyklus mnohem věrněji. A bez převalování v posteli a čekání na spánek. 

Odpočinek není jen o samotném spánku. Melatonin proto doprovází další tři bylinné extrakty.  

  • Magnólie přináší uvolnění napětí svalů, rozvolňuje úzkostné stavy, ale přináší i mnoho dalších příjemných účinků. 
  • Výtažek z čajovníku navozuje relaxaci těla i mysli. 

grifonii jste možná ještě neslyšeli, ale určitě si ji oblíbíte pro její přínos. Obsahuje látku 5-HTP, kterou lidské tělo využívá pro tvorbu serotoninu, tzv. hormonu štěstí. 

Ve spojení s vitamíny B tak Fast Sleep naše tělo i mysl skvěle na spánek také připraví, a zároveň i pozitivně naladí do dalšího dne. To vše díky obsahu přírodních látek, bez rizika návykovosti, ani ranní malátnosti nebo ospalosti.