Kariéra v mcePharma

Vedoucí výroby

Náplň práce

  • zodpovědnost za plánování výroby v malé společnosti
  • zodpovědnost za strojové vybavení a správné nastavení strojů
  • řízení a organizace výrobních procesů
  • řízení výrobního týmu
  • zefektivňování systému výroby
  • zvyšování produktivity práce
  • analýza a sběr dat týkající se konkurenčních výrobků na trhu
  • převod výsledků vývoje do výroby

Požadujeme

  • SŠ/VŠ se specializací na technologii výroby léků nebo potravin (specializace na tabletové formy a práškové směsi)
  • vhodné pro zkušené uchazeče i pro šikovné absolventy
  • znalost anglického jazyka na středně pokročilé úrovni
  • profesní zájem o nové výrobní technologie
  • inovativní myšlení, samostatného uvažování a rozhodování
  • řidičský průkaz sk. B

Nabízíme

  • profesní a osobní růst spojený s rozvojem společnosti
  • účast na mezinárodních projektech
  • moderní pracovní prostředí a vybavení
  • perspektivní a dlouhodobou spolupráci

Pracovní podmínky

  • mzdové ohodnocení dle praxe uchazeče
  • firemní stravování v budově pracoviště, stravenky
  • sleva na produkty společnosti
  • možnost využít firemní dopravy minibusem z Ostravy-Svinova a zpět
  • možnost využití firemní školky, příměstský tábor pro děti

Nástup

dle dohody

Kontaktní údaje:

mcePharma a.s.

+420 556 778 500

Přidat další soubor

Avatar DAVID s umělou inteligencí
k Vaší dispozici