Kariéra v mcePharma

Vedoucí personálního oddělení

  • Máte zkušenosti na pozici HR manažera ve výrobní či obchodní společnosti?
  • Máte zkušenosti z HR pro střední firmu?
  • Hledáte novou pracovní výzvu?

Baví Vás nastavovat procesy, následně je implementovat, sledovat a vyhodnocovat za účelem zvýšení efektivity náboru, adaptace nových kolegů a zvyšování spokojenosti stávajících zaměstnanců?
Odpověděli jste na tyto otázky ANO? Tak si nenechte ujít tuto jedinečnou nabídku!

VEDOUCÍ PERSONÁLNÍHO ODDĚLENÍ pro holdingovou strukturu, firmy střední velikosti.

NÁPLŇ PRÁCE:

Formulování a řízení personální politiky holdingu, který má aktuálně přes 100 zaměstnanců a stále roste. Holding má 2 stěžení společnosti – obchodní a výrobní, více informací na

Vytváření a implementace personální strategie a politiky v souladu se strategickými cíli společností v holdingu

  • Řízení malého týmu personálního oddělení
  • Zodpovědnost za nábor nových zaměstnanců, očekáváme proaktivní a nadčasový přístup k problematice náboru
  • Adaptační plány pro nové zaměstnance
  • Vzdělávání a rozvoj stávajících zaměstnanců
  • Stanovení, koordinace a optimalizace personálních procesů
  • Monitorování spokojenosti zaměstnanců a návrhy pro její růst, odměňovací systém
  • Dohled na administrativou spojenou s personalistikou
  • Personální marketing

Požadujeme

  • Ideálně vysokoškolské vzdělání
  • Praxi na pozici HR manažera ve výrobní/obchodní společnosti malé a střední velikosti
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • Dobré analytické a koordinační schopnosti
  • Samostatnost, schopnost přijmout odpovědnost za svěřené oddělení, profesionální vystupování
  • Chuť zažít novou výzvu a opustit tím současné stereotypy

Nabízíme

  • Technické vybavení umožňující plně profesionální práci, moderní zázemí a kanceláře (https://www.stachovice-hub.com/)
  • Příležitost realizovat se a postupovat na kariérním (ale i platovém) žebříčku a jedinečnou příležitost vytvářet si svou jedinečnou pozici v rostoucím holdingu
  • Práci v mladém a rozvíjejícím se kolektivu
  • Možnost prosadit svůj potenciál a ukázat to nejlepší
  • Příspěvky na stravování
  • Benefity ve formě domácí kuchyně, máme totiž vlastního kuchaře, který vaří víc než skvěle a voňavé kávy na pracovišti
  • Zaměstnaneckou slevu na produkty
  • Individualizovaný přístup k benefitům v návaznosti na vlastní výkon – jinými slovy, máte to ve svých rukou ….

Nástup

dohodou

Úvazek

práce na plný úvazek

Kontaktní údaje:

mcePharma a.s.

+420 556 778 500

Přidat další soubor

Avatar DAVID s umělou inteligencí
k Vaší dispozici