Kariéra v mcePharma

Specialista výzkumu a vývoje

Náplň práce

  • aktivní práce na vývoji nových produktů – doplňků stravy
  • podílení se na aplikovaném výzkumu a zavedení do výroby multikomponentních excipientů
  • přenos výsledků výzkumu z laboratorního a výzkumného prostředí do výroby
  • analytické práce spojené s výzkumem a výrobou
  • vývojová spolupráce s vysokými školami a výzkumnými ústavy

Požadujeme

  • VŠ se specializací na farmacii, technologii výroby léků, chemii, přírodovědné obory
  • vhodné pro zkušené uchazeče z oblasti vývoje a výroby doplňků stravy i pro absolventy
  • znalost anglického jazyka: středně pokročilá úroveň
  • zaujetí pro inovace a aplikovaný výzkum

Uvítáme

  • schopnost orientace v odborných databázích a časopisech
  • profesní zájem o vývojové projekty, nové výrobní technologie z oblasti léčiv
  • inovativní myšlení, samostatného uvažování a rozhodování
  • řidičský průkaz sk. B

Nabízíme

  • možnost participovat na pokrokových vývojových projektech
  • možnost cestovat na světové farmaceutické trhy, účast na mezinárodních projektech
  • moderní pracovní prostředí a vybavení
  • perspektivní a dlouhodobou spolupráci
  • možnost profesního i osobního růstu

Pracovní podmínky

  • mzdové ohodnocení dle praxe uchazeče
  • firemní stravování v budově pracoviště, stravenky
  • možnost využít firemní dopravy minibusem z Ostravy a zpět

Nástup

dle dohody

Pracoviště

Bílovec, Moravskoslezský kraj

Kontaktní údaje:

Ing. Lucie Fricová

+420 773 819 365

Pokud máte zájem zúčastnit se výběrového řízení na tuto pozici, zašlete nám, prosím, strukturovaný životopis přes níže uvedený kontaktní formulář.

Přidat další soubor