Kariéra v mcePharma

Specialista marketingu

K podpoře obchodního růstu hledáme do našeho týmu novou posilu na pozici Specialista marketingu. Nejsme korporát, a proto ti necháme velkou volnost pro realizaci tvých nápadů – tvá iniciativa bude plně vítána.

Náplň práce

  • podílet se na plánování a realizaci celkové marketingové strategie pro prodej B2B v zahraničí, implementace AI
  • samostatně plánovat a realizovat malé i větší marketingové projekty
  • pracovat na realizaci zahraničních veletrhů
  • spravovat obsahové kampaně na všech platformách nebo cíleně podle tvých zkušeností
  • pracovat na tiskových a propagačních materiálech
  • budeš pomáhat a časem i vymýšlet texty na weby a materiály

Požadujeme

  • VŠ/SŠ vzdělání se změřením na obchod a marketing
  • Praktické zkušenosti v marketingu
  • Zkušenosti s realizací marketingových projektů
  • Dobrou znalost anglického jazyka a dobré komunikační schopnosti
  • Cit pro design a grafiku, znalost některého z grafických programů výhodou, např. Canva
  • Dobré organizační schopnosti, samostatnost a kreativního ducha
  • Zkušenost se sociálními médii a on-line marketingem
  • Nadšení pro práci a chuť něco tvořit

Nabízíme

  • Samostatnou a kreativní pozici, na které využijete své zkušenosti z marketingu
  • Kariérní růst
  • Práci ve stabilním oboru – potravinářství, farmacie a veterina
  • Interaktivní spolupráci s oddělením obchodu
  • Zcela nové zázemí – Stachovice HUB
  • Zázemí závodní kuchyně a skvělý kuchař – nadstandartní kvalita pokrmů
  • Příspěvek na závodní stravování až 80%
  • Kvalitní kávu zdarma, kávové koutky/letní terasa
  • Doplňky stravy se slevou 50%
  • Po odpracovaném roce 5 týdnů dovolené
  • Zdarma balíčky zdraví, minimálně 1x roka
  • Možnost zkráceného úvazku

Nástup

dohodou

Pracoviště

Stachovice, Fulnek

Úvazek

Plný

Kontaktní údaje:

mcePharma a.s.

+420 556 778 500

Přidat další soubor

Avatar DAVID s umělou inteligencí
k Vaší dispozici