Kariéra v mcePharma

Specialista marketingu

Náplň práce

  • tvůrčí práce v oblasti on-line marketingu s možností implementace vlastních nápadů
  • zodpovědnost za rozvoj prodeje firemních produktů a zviditelnění společnosti pomocí marketingových nástrojů na B2B a B2C trhu
  • aktivní práce se sociálními sítěmi
  • spolupráce s externím firemním grafikem
  • spolupráce s obchodním a vývojově-výrobním oddělením
  • operativní úkoly

Požadujeme

  • VŠ, případně SŠ vzdělání
  • pokročilá znalost anglického jazyka je pro nás must have – zákazníci v Evropě i mimo ni, pobočka v Kanadě
  • zkušenost z oblasti off-line či on-line marketingu
  • nadšení pro sociální sítě
  • kreativitu, vizuální cítění a smysl pro detail
  • chuť se rozvíjet

Nabízíme

  • kreativní práci
  • motivující mzdové ohodnocení – to, co do firmy přinesete, se vám vrátí
  • moderní a hi-tech vybavení na pracovišti
  • klasickou korporátní strukturu u nás nehledejte, zakládáme si na osobním přístupu
  • notebook a mobilní telefon jsou samozřejmostí
  • firemní stravování, stravenky po zkušební době

Nástup

dle dohody

Pracoviště

Bílovec, Moravskoslezský kraj

Kontaktní údaje:

Ing. Lucie Fricová

+420 773 819 365

Pokud máte zájem zúčastnit se výběrového řízení na tuto pozici, zašlete nám, prosím, strukturovaný životopis přes níže uvedený kontaktní formulář.

Přidat další soubor