Kariéra v mcePharma

Projektový specialista/manažer - jedinečná kariérní výzva pro nový projekt

Jedinečná kariérní výzva pro nový projekt

Chcete dostat jedinečnou příležitost pracovat pro firmu, která vyvíjí a vyrábí produkty, které Vy i Vaše rodina využívá k péči o své zdraví či zdraví svých zvířecích miláčků?

Pro firmu, která vlastní unikátní patent na vstřebatelný kurkumin a spolupracuje s předními vědeckými ústavy v ČR? Chcete se stát součástí týmu, který pracuje na projektech z celého světa a brzy se bude stěhovat do nového vývojově-výrobního a distribučního centra Stachovice Hub (www.stachovice-hub.com), které představuje unikátní typ služeb a kvalitních řešení pro firmy, které se zajímají o outsourcing vývoje, výroby, skladování a logistiky v oblasti farmaceutického, potravinářského i veterinárního průmyslu?


Společnost mcePharma, s.r.o. (www.mcepharma.com) je ambiciózní a dynamická, česká malá firma, která svou produkci exportuje do celého světa, se sídlem v Bílovci. Našim hlavním zaměřením je vývoj a výroba doplňků stravy, doplňkových krmiv a premixů.


Hledáme do našeho týmu nového kolegu na pracovní pozici Projektový specialista/manažer


Vaše úkoly:
•    Strategické i operativní řízení svěřeného projektu či spojených projektů 
•    Práce na projektech, které souvisí s otevřením nového výrobního závodu ve Stachovicích (www.stachovice-hub.com) a vytěžováním výrobních technologií
•    Nadnárodní projekty, které jednotliví specialisté/manažeři budou řešit: 

1.    Innova lab - aplikační laboratoře a vývojové centrum – pořádání a kompletní organizace seminářů spojených s vývojem, technologické a aplikační semináře v oblasti – food, pet/animal, personal care, pharma – součástí projektu je operativní management marketingových aktivit – promoce, příprava tiskových a propagačních materiálů. Nedílnou součástí je business development a vyhledávání nových příležitostí pro získání klientů pro tuto aktivitu.

2.    Flexi blending – business development projektu vývoje a míchání premixů a směsí na velkokapacitní premixové lince – máme několik certifikací, které nás opravňují nabídnout tuto službu do celého světa v segmentech – food- ISO2200, animal – GMP+, pet,pharma - EXCiPACT nebo animal care. Máte zkušenosti z oblasti B2B? Kontakty v uvedených oblastech? Rád jednáte s velkými a nadnárodními hráči? V tom případě, je to pozice přímo pro vás


3.    Sampling desk – business development projektu spojeného s novou generací služeb v oblasti vzorkování. Součástí projektu je spolupráce na operativním řízení, marketingových aktivitách, které zpropagují daný projekt a na aktivním business developmentu. Projekt, který je vhodný pro kandidáty, kteří mají rádi řád a systematický přístup.

4.    Aktivní obchod – jste dobrý obchodník, máte nápady jak vstoupit na nové trhy, nedělá vám problém komunikovat v oblasti B2B? Máte znalosti z mezinárodního obchodu a baví vás kulturní odlišnosti? Pak je tato pozice ušitá přímo pro vás, jedná se totiž o aktivní akvizice finálních výrobků – doplňků stravy a doplňkových krmiv, pozice je spojená s aktivním vyhledáváním obchodních příležitostí, komunikace s novými a stávajícími klienty, cestování po celém světě, aktivní využití EN, propojení do marketingu – propagace, marketingové materiály atd.


5.    Markeťák, který hýří nápady a akčním přístupem – máte zkušenosti z oblasti marketingu – není vám cizí propagace, tvorba prezentací, navrhování letáků pro B2B nebo B2C? Máte vkus? Rádi hledáte inspirace u konkurence a přicházíte s novými podněty? Orientujete se na Linkedinu v oblasti B2B? Přinesete konkrétní nápady, jak se zviditelnit na poli B2B? Podcasty, on-line školení, newslettry, interaktivní komunikace se zákazníky? Je to váš život? Tak jste náš člověk!

Požadujeme

Čím nás můžete přesvědčit, že jste ten správný kandidát?

 • Ekonomickým nebo odborným vzděláním z oblasti potravin, přírodních věd – znalost potravinářských surovin (vitamíny, minerály, karagenany, plniva, extrakty, atd.) výhodou
 • Praxí, např. z výrobních či distributorských společností (distribuce potravinářských surovin)
 • Prokazatelnými zkušenostmi z vedení projektů (nepočítají se projekty v automotiv)
 • Především pro aktivním přístupem, pasívní čekání na příležitosti se u nás nenosí, u nás to má spád a každý den se potřebujeme posunout.
 • Lenivost, pomalost a laxní přístup nemá za dveřmi našich kanceláří místo
 • Schopností organizovat svou práci svou i týmu, schopností logicky myslet a rozvíjet se
 • Schopnost vyjednávání, a to nejen v ČJ, ale hlavně v AJ
 • Tím, že dokážete analyzovat a řešit výzvy
 • Spolehlivým, zodpovědným, etickým a samostatným přístupem k práci

Nabízíme

Přestože jsme velikostí malou firmou, máme nadnárodní projekty a velké cíle

 • V listopadu otevřeme nový výrobní závod ve Stachovicích (https://www.stachovice-hub.com/), který nás posune mezi mezinárodní elitu a světovou špičku v oblasti potravinářské a farmaceutické výroby
 • Jsi ambiciózní, akční a cílevědomý? Chceš si vybodovat svou pozici ve firmě a růst společně s ní? Pak si na správné adrese
 • Příležitost realizovat se a postupovat na kariérním (ale i platovém) žebříčku a jedinečnou příležitost vytvářet si svou jedinečnou pozici v rostoucí firmě
 • Práci v mladém a rozvíjejícím se kolektivu
 • Možnost podílet se svou prací na rozvoji firmy, která dynamicky roste
 • Možnost prosadit svůj potenciál a ukázat to nejlepší 
 • Příspěvky na stravování
 • Zaměstnaneckou slevu na produkty
 • Individualizovaný přístup k benefitům v návaznosti na vlastní výkon – jinými slovy, máš to ve svých rukou …. 

Nástup

dohodou

Pracoviště

Bílovec, Moravskoslezský kraj

Úvazek

plný úvazek

Kontaktní údaje:

mcePharma s.r.o.

+420 556 778 411


Pokud máte zájem zúčastnit se výběrového řízení na tuto pozici, zašlete nám, prosím, strukturovaný životopis přes níže uvedený kontaktní formulář.

Mám zájem  tuto pozici

Přidat další soubor