Kariéra v mcePharma

Projektový manažer pro potravinářství

Jste člověk, kterého baví tabulky a propojování informací? Jste analytický typ, který rád komunikuje? Máte logické myšlení? Rozumíte si s excelem a ERP systémy? Pak hledáme právě vás!

Pracovní náplň:

  • kalkulace cen a rozpočtů na projekty – (doplňky stravy + premixy)
  • kompletní zodpovědnost za kalkulace prodejních cen
  • komplexní přehled nákladů, které vstupují do cen
  • příprava dokumentů pro tvorbu nabídky
  • vypracování cenových nabídek
  • úzká spolupráce s ostatními odděleními v rámci společnosti – výroba, obchod, nákup a vývoj
  • práce s moduly ERP systému
  • práce s kalkulacemi v Excelu

Požadujeme

Očekáváme:

  • VŠ, případně SŠ vzdělání
  • znalost anglického jazyka
  • znalost MS Office (s důrazem na Excel - středně pokročilý)
  • znalost potravinářských surovin výhodou (vitamíny, minerály, pomocné látky)
  • analytické myšlení, schopnost pracovat samostatně i v týmu
  • velmi dobré organizační a komunikační schopnosti
  • logické uvažování
  • flexibilita, schopnost pružně reagovat na změny

Nabízíme

Nabízíme:

  • perspektivní a stabilní zaměstnání v rostoucí firmě (www.stachovice-hub.com)
  • místo výkonu práce dle dohody – home office, kancelář Praha nebo Bílovec v MSK, cestování do Bílovce
  • skvělou příležitostpro osobní a kariérní rozvoj
  • možnost podílet se na mezinárodních projektech v první linii
  • firemní mobilní telefon a notebook
  • zaměstnaneckou slevu na produkty
  • vzdělávání a rekvalifikace a zvyšování kvalifikace v oboru
  • individualizovaný přístup k poskytovaným benefitům a to v návaznosti na výsledky práce

Nástup

dohodou

Úvazek

plný úvazek

Kontaktní údaje:

mcePharma a.s.

+420 556 778 500

Přidat další soubor

Avatar DAVID s umělou inteligencí
k Vaší dispozici