Career in mcePharma

Project manager

mcePharma, inovativní společnost specializující se na vývoj a výrobu potravinářských směsí, doplňků stravy a dodavatel farmaceutických služeb hledá posilu týmu na pozici Projektového manažera.

Náplň práce:

  • Zodpovědnost za plánování, organizování, řízení a kontrolu realizace mezinárodních projektů v oblasti potravinářství a farmacie
  • Aktivní práce na nových projektech a jejich implementace ve společnosti
  • Aktivní komunikace se zákazníky v AJ
  • Vedení interních týmů spolupracovníků
  • Komunikace s oddělením výroby a vývoje
  • Vedení projektové dokumentace
  • Kalkulace projektů
  • Spolupráce na vývoji nových produktů.

We want

  • VŠ vzdělání ideálně potravinářského směru, případně farmaceutického/chemického směru
  • Silné komunikační dovednosti
  • Schopnost vést a řídit lidi
  • Základy oborových znalostí
  • Projektové znalosti – rozpočet projektu, právní povědomí
  • Výhodou zkušenost ve společnosti se zaměřením na vývoj a výrobu potravinářských, farmaceutických, případně veterinárních produktů.
  • Schopnost plánovat a mnoho dalších drobných střípků souvisejících s projektovým řízením
  • Aktivní znalost AJ
  • Uživatelská znalost MS Office + projektové řízení
  • Samostatnost, zodpovědnost
  • Zájem o dlouhodobou spolupráci

We offer

  • Příležitost realizovat se a postupovat na kariérním žebříčku firmy, která spolupracuje s lídry světového trhu
  • Příležitost podílet se na růstu firmy a růst s firmou
  • Moderní kancelářské prostory s HI-TECH technologiemi

  • Zázemí závodní kuchyně s nadstandardní kvalitou pokrmů.
  • Příspěvek na závodní stravování až 80%.
  • Kvalitní kávu zdarma a příjemné kávové koutky nebo letní terasa.
  • Slevu 50% na naše doplňky stravy.
  • Po odpracovaném roce 5 týdnů dovolené.
  • Dárkové balíčky zdraví zdarma, minimálně 1x ročně.
  • Práci ve stabilním odvětví.
  • Možnost uplatnit své zkušenosti a využít je ve své kariéře

Start

By agreement

Place

Stachovice

Type

Full-time

Contact:

mcePharma a.s.

+420 556 778 500

If you are interested, please contact us via contact form.

Are you interested?

Add file

AI avatar DAVID at your disposal