Kariéra v mcePharma

Produktový manažer/specialista pro zahraniční

Máte zkušenosti s doplňky stravy nebo doplňkovými krmivy? Máte znalosti aktivních látek?

Chtěl/a byste pracovat na růstu české značky doplňků stravy a doplňkových krmiv v zahraničí?

Rádi byste se stali odborníkem v oboru, sledovali konkurenci a vzdělávali se?

Máte komplexní nadhled a logické myšlení, jste kamarádi s excelem, propojujete si informace?

Do týmu hledáme kolegu/kolegyni, který bude v úzké spolupráci s vývojovým a obchodním týmem hledat cesty pro vývoj a uvedení produktu, budování jména a růstu prodeje v zahraničí!

Náplň práce:

  • kompletní správa a rozvoj produktového portfolia - doplňků stravy, doplňkových krmiv a premixů
  • úzká spolupráce s obchodním týmem, podpora obchodního oddělení prostřednictvím produktových nástrojů
  • úzká spolupráce s vývojovým týmem při vývoji produktů
  • spoluúčast na cenotvorbě, přípravě produktových a marketingových plánů
  • spolupráce na přípravách propagačních a obalových materiálů v souladu s korporátní identitou a tvorbě dalších prodejních nástrojů
  • další úkoly spojené s marketingovým mixem - komunikace, webové stránky, prezentace atd.

Požadujeme

  • minimálně SŠ vzdělání, nejlépe se zaměřením na marketing, obchod, potraviny, technologii potravin, farmacii , veterinu a podobné
  • samostatnost, komunikativnost, kreativní myšlení a proaktivní přístup k práci
  • pokročilou znalost anglického jazyka, naše produkty nabízíme zákazníkům v zahraničí - angličtina je must
  • praxi v oblasti z marketingu a kompletní správy produktů
  • výhodou jsou zkušenosti s grafickými programy nebo zkušenosti s Copywritingem
  • nadšení neustále se samostatně učit nové věci v našem oboru, sledovat konkurenci a globální trendy v marketingové komunikaci
  • cit pro grafiku, design a detaily je plus
  • ŘP sk. B

Nabízíme

  • perspektivní a stabilní zaměstnání v rostoucí firmě
  • přímou účast na růstu firmy a vzniku nového výrobního závodu ve Stachovicích
  • možnost podílet se na mezinárodních obchodních projektech v první linii
  • moderní kancelářské prostory s high-tech komunikačními a PC technologiemi
  • občerstvení na pracovišti a příspěvek na stravování
  • firemní mobilní telefon a notebook
  • zaměstnaneckou slevu na produkty
  • vzdělávání a rekvalifikace a zvyšování kvalifikace v oboru
  • příměstské tábory pro děti a firemní školku
  • individualizovaný přístup k poskytovaným benefitům a to v návaznosti na výsledky práce
  • dobré dopravní spojení

Nástup

dohodou

Pracoviště

Bílovec, Moravskoslezský kraj

Úvazek

plný úvazek

Kontaktní údaje:

mcePharma a.s.

+420 556 778 500

Pokud máte zájem zúčastnit se výběrového řízení na tuto pozici, zašlete nám, prosím, strukturovaný životopis přes níže uvedený kontaktní formulář.

Přidat další soubor

Avatar DAVID s umělou inteligencí
k Vaší dispozici