Kariéra v mcePharma

Plánovač výroby

Jste člověk, kterého baví tabulky a propojování informací? Jste analytický typ, který rád komunikuje? Máte logické myšlení? Rozumíte si s excelem a ERP systémy? Pak hledáme právě vás!

Pracovní náplň:

  • plánování výrobního procesu na základě obdržených objednávek
  • vypracování denních, týdenních a měsíčních plánů výroby
  • úprava plánu výroby na základě stavu materiálových zásob a výrobních kapacit ve spolupráci s oddělením nákupu a obchodu
  • sledování plnění výrobních termínů v souladu s plánem výroby
  • optimalizace výrobního procesu, analyzování výrobních prostojů a kritických míst v procesu plánování
  • spolupráce s ostatními odděleními v rámci společnosti
  • práce s moduly ERP systému

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • znalost anglického jazyka
  • zkušenost s procesy plánování
  • znalost MS Office (s důrazem na Excel - mírně pokročilý)
  • analytické myšlení, schopnost pracovat samostatně i v týmu.
  • velmi dobré organizační a komunikační schopnosti
  • logické uvažování
  • flexibilita, schopnost pružně reagovat na změny

Nabízíme

  • perspektivní a stabilní zaměstnání v rostoucí firmě
  • přímou účast na růstu firmy a vzniku nového výrobního závodu
  • možnost podílet se na mezinárodních obchodních projektech v první linii
  • moderní kancelářské prostory s high-tech komunikačními a PC technologiemi
  • občerstvení na pracovišti a příspěvek na stravování
  • zaměstnaneckou slevu na produkty
  • vzdělávání a rekvalifikace a zvyšování kvalifikace v oboru
  • příměstské tábory pro děti a firemní školku
  • individualizovaný přístup k poskytovaným benefitům a to v návaznosti na výsledky práce
  • dobré dopravní spojení

Nástup

dohodou

Pracoviště

Bílovec

Úvazek

práce na plný úvazek

Kontaktní údaje:

mcePharma a.s.

+420 556 778 500

Přidat další soubor

Avatar DAVID s umělou inteligencí
k Vaší dispozici