Kariéra v mcePharma

Office manažer

Hledáme dynamického a organizovaného Office manažera, který bude klíčovou podporou pro vrcholový a střední management. Staňte se součástí malého týmu společnosti se zaměřením na mezinárodní obchod a vybudujte si svou nepostradatelnou pozici. Máte vášeň pro detail, vynikající organizační schopnosti a schopnost pracovat v dynamickém prostředí? Neváhejte a dejte nám o sobě vědět!

mcePharma je globálním dodavatelem řešení na míru, od vývoje, výroby, skladování až po celosvětovou distribuci , jsme malý tým kolem 30 lidí, který každý měsíc roste.

Náplň práce na pracovní pozici:

  • vedení chodu recepce
  • zpracování přijaté pošty a podkladů pro zaměstnance společnosti
  • vyřizování korespondence + telefonních hovorů
  • uvítání návštěv
  • zajištění hladkého chodu kanceláří
  • plánování zahraničních pracovních cest
  • evidence interních dokumentů společnosti
  • vedení malých projektů
  • podpora marketingových aktivit a spolupráce na nich
  • spolupráce na HR aktivitách

Požadujeme

  • usměvavou tvář a dobrou náladu
  • anglický jazyk
  • SŠ nebo VŠ vzdělání
  • výborné organizační schopnosti a vysoké pracovní nasazení
  • řidičský průkaz sk. B - aktivní řidič
  • velmi dobrá uživatelská znalost MS Office:
  • pečlivost, smysl pro detail
  • komunikativnost a zkušenosti na
  • profesionální příjemné vystupování
  • samostatnost, proaktivita a obecný přehled
  • loajálnost

Nabízíme

  • Příležitost realizovat se a postupovat na kariérním žebříčku firmy, která spolupracuje s lídry světového trhu
  • Příležitost podílet se na růstu firmy a růst s firmou
  • Možnost uplatnit své zkušenosti a využít je ve své kariéře
  • Práci ve stabilním odvětví.
  • Moderní kancelářské prostory s HI-TECH technologiemi
  • Zázemí závodní kuchyně s nadstandardní kvalitou pokrmů.
  • Příspěvek na závodní stravování až 80%.
  • Kvalitní kávu zdarma a příjemné kávové koutky nebo letní terasa.
  • Slevu 50% na naše doplňky stravy.
  • Po odpracovaném roce 5 týdnů dovolené.

Nástup

Ihned

Pracoviště

Stachovice, Moravskoslezský kraj

Úvazek

Práce na plný úvazek

Kontaktní údaje:

mcePharma a.s.

+420 556 778 500

Přidat další soubor

Avatar DAVID s umělou inteligencí
k Vaší dispozici