Kariéra v mcePharma

Mistr a plánovač výroby - kariérní výzva

Jste člověk, kterého baví komunikace a řízení týmu? Máte v krvi sledování zásob a propojování informací? Jste analytický typ, který rád komunikuje? Máte logické myšlení? Rozumíte si s excelem a ERP systémy? Pak hledáme právě vás!

Pracovní náplň:

  • řízení malého výrobního týmu v oblasti potravinářství, který vám poroste pod rukama
  • plánování výrobního procesu na základě obdržených objednávek - doplňky stravy, suché směsi, doplňková krmiva
  • vypracování denních, týdenních a měsíčních plánů výroby ve spolupráci s ředitelem výroby
  • úprava plánu výroby na základě stavu materiálových zásob a výrobních kapacit ve spolupráci s oddělením nákupu a obchodu
  • sledování plnění výrobních termínů v souladu s plánem výroby, reportování řediteli výroby
  • optimalizace výrobního procesu, analyzování výrobních prostojů a kritických míst v procesu plánování
  • spolupráce s ostatními odděleními v rámci společnosti
  • práce s moduly ERP systému

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • zkušenosti s vedením týmu
  • zkušenost s procesy plánování
  • znalost MS Office (s důrazem na Excel - mírně pokročilý)
  • znalost ERP systému
  • analytické myšlení, schopnost pracovat samostatně i v týmu.
  • velmi dobré organizační a komunikační schopnosti
  • logické uvažování
  • flexibilita, schopnost pružně reagovat na změny

Nabízíme

  • Zázemí vlastní kuchyně a skvělý kuchař – nadstandartní kvalita pokrmů
  • Příspěvek na závodní stravování až 100%
  • Zcela nové zázemí kanceláří, vývojových a analytických laboratoří, včetně výrobních prostor a moderní HI-TEC komunikační technologie ve všech zasedacích místnostech
  • Kvalitní kávu zdarma, kterou si připravíte ve špičkových kávovarech, kávové koutky
  • Možnost zakoupení potravinových doplňků vlastní výroby se slevou 50%
  • Balíčky doplňků stravy pro zdraví zdarma
  • Příležitost realizovat se a postupovat na kariérním žebříčku firmy, která spolupracuje s lídry farmaceutického světového trhu
  • Možnost zkráceného úvazku, pohyblivá pracovní doba
  • Pomoc s ubytováním pro zahraniční zaměstnance a zaměstnance z dalekého okolí
  • Přijměte pozvání a nahlédněte do nových prostor Stachovice HUB

Nástup

dohodou

Pracoviště

Bílovec, Moravskoslezský kraj

Úvazek

plný úvazek

Kontaktní údaje:

mcePharma a.s.

+420 556 778 500

Pokud máte zájem zúčastnit se výběrového řízení na tuto pozici, zašlete nám, prosím, strukturovaný životopis přes níže uvedený kontaktní formulář.

Přidat další soubor

Avatar DAVID s umělou inteligencí
k Vaší dispozici