Kariéra v mcePharma

Marketing manager - B2B svět

mcePharma s.r.o. se zabývá vývojem a výrobou doplňků stravy a potravinářských směsi, nabízíme farmaceutické služby pro mezinárodní lídry. Do týmu hledáme zkušeného manažera marketingu, který je kreativní a má nápady.

mcePharma je malá firma do 30 zaměstnanců, s přátelským kolektivem, který pracuje na mezinárodních projektech, většina našich aktivit směřuje do zahraniční na trhy B2B.

K podpoře obchodního růstu hledáme do našeho týmu novou posilu na pozici Marketing Manager svět/CZ. Nejsme korporát, a proto vám necháme velkou volnost pro realizaci nápadů – iniciativa bude plně vítána.

Náplň práce:

  • S vedením firmy budete nastavovat dlouhodobější koncepci B2B marketingu zejména v EU, Asii a Blízkém východě

  • Cílem je budování značky a zvyšování povědomí firmy na zahraničních trzích s cílem získat nové obchotní vazby

  • Budete řešit dílčí marketingové úkoly, takže rutiny se bát vážně nemusíte – web, posty na sociálních sítích, veletrhy, obaly, letáky atd.

  • Správa několika webů - www.mcepharma.com, www.flexiblending.com,  www.stachovice-hub.com

  • Bude pracovat na produktovém marketingu – obaly, design

  • Monitoring a analýza trhu, vývojových trendů a konkurence

  • Identifikace tržních příležitostí

  • Spolupráce na produktovém portfoliu
  • Tvorba kreativní komunikační strategie pro jednotlivé obory, ve kterých působíme a že je jich dost!

Požadujeme

  • VŠ/SŠ vzdělání se změřením na obchod a marketing
  • Praktické zkušenosti v marketingu minimálně 3 roky
  • Výbornou znalost anglického jazyka
  • Cit pro design a grafiku, znalost některého z grafických programů výhodou
  • Samostatnost a kreativního ducha
  • Zkušenost se sociálními médii, hlavně LinkedIn

Nabízíme

  • Samostatnou a kreativní pozici, na které využijete své zkušenosti z marketingu
  • Práci ve stabilním oboru – potravinářství, farmacie a veterina

  • Interaktivní spolupráci s oddělením obchodu

  • Nové a moderní zázemí provozovny Stachovice HUB

  • Zázemí závodní kuchyně a skvělý kuchař – nadstandartní kvalita pokrmů

  • Příspěvek na závodní stravování až 80%

  • Kvalitní kávu zdarma, kávové koutky/letní terasa

  • Doplňky stravy se slevou 50%

  • Po odpracovaném roce 5 týdnů dovolené

  • Zdarma balíčky zdraví, minimálně 1x roka

  • Možnost zkráceného úvazku

Nástup

Dohodou

Pracoviště

Stachovice, Moravskoslezský kraj

Úvazek

Práce na plný úvazek

Kontaktní údaje:

mcePharma a.s.

+420 556 778 500

Přidat další soubor

Avatar DAVID s umělou inteligencí
k Vaší dispozici