Kariéra v mcePharma

Manažer/specialista nákupu

Kvalitní materiál dodaný včas a za výhodnou cenu, spolehliví dodavatelé, prvotřídní služby – to jsou výsledky práce nákupního oddělení, které nyní posilujeme o pozici

MANAŽERA / SPECIALISTY NÁKUPU

Náplň práce:

  • zabezpečení a optimalizace procesů nákupu, dodávek surovin, balení a distribuce
  • monitorování trhu a vyjednávání o nákupních cenách
  • zajišťování a sjednávání obchodních zakázek s dodavateli zboží
  • spolupráce s obchodem na tvorbě forecastu, hlídaní jeho plnění
  • dohled nad efektivitou nákupního procesu
  • emailová, telefonická a osobní komunikace s dodavateli

Požadujeme

  • VŠ nebo SŠ vzdělání
  • znalost anglického jazyka
  • praxi v oblasti nákupu
  • znalost IMCOTERMS, VDD, celní problematiky související s nákupními operacemi
  • zkušenosti s prací v ERP skladovém systému
  • ŘP sk. B

Nabízíme

  • skvělou příležitost pro osobní a kariérní rozvoj
  • moderní kancelářské prostory s high-tech komunikačními a PC technologiemi
  • občerstvení na pracovišti a příspěvek na stravování
  • firemní mobilní telefon
  • zaměstnaneckou slevu na produkty
  • vzdělávání a rekvalifikace a zvyšování kvalifikace v oboru
  • příměstské tábory pro děti a firemní školku
  • firemní doprava minibusem z Ostravy do Bílovce a zpět zajištěna
  • individualizovaný přístup k poskytovaným benefitům a to v návaznosti na výsledky práce

Nástup

dohodou

Pracoviště

Bílovec, Moravskoslezský kraj

Úvazek

plný úvazek

Kontaktní údaje:

mcePharma s.r.o.

+420 556 778 411

Pokud máte zájem zúčastnit se výběrového řízení na tuto pozici, zašlete nám, prosím, strukturovaný životopis přes níže uvedený kontaktní formulář.

Přidat další soubor