Kariéra v mcePharma

Manažer nákupu

Náplň práce

  • koordinace logistických aktivit, zabezpečení a optimalizace procesů nákupu, dodávek materiálu, dopravy, balení a distribuce zboží
  • monitorování trhu a vyjednávání o nákupních cenách
  • zajišťování a sjednávání obchodních zakázek s dodavateli zboží
  • dohled nad efektivitou nákupního procesu.
  • reprezentování firmy na veletrzích a výstavách

Požadujeme

  • VŠ, případně SŠ vzdělání
  • bez pokročilé znalosti anglického jazyka se u nás neobejdete
  • praxi v oblasti nákupu minimálně tři roky
  • praxi s vedením týmu výhodou
  • praxi v oblasti doplňků stravy velkou výhodou
  • znalost IMCOTERMS, VDD, celní problematiky
  • chuť cestovat, podíváte se na veletrhy do Švýcarska, Německa, Číny, SAE…
  • ŘP sk. B

Nabízíme

  • skvělou příležitost - výhledově si u nás vybudujete nové nákupní oddělení
  • motivující mzdové ohodnocení – to, co do firmy přinesete, se vám vrátí
  • moderní a hi-tech vybavení na pracovišti
  • práci v mladém kolektivu
  • možnost cestovat po celém světě
  • klasickou korporátní strukturu u nás nehledejte, zakládáme si na osobním přístupu
  • notebook a mobilní telefon jsou samozřejmostí
  • firemní stravování, stravenky po zkušební době
  • firemní dopravu minibusem z Ostravy-Svinova do Bílovce a zpět

Nástup

ihned/dohodou

Pracoviště

Bílovec, Moravskoslezský kraj

Kontaktní údaje:

Ing. Lucie Fricová

+420 773 819 365

Pokud máte zájem zúčastnit se výběrového řízení na tuto pozici, zašlete nám, prosím, strukturovaný životopis přes níže uvedený kontaktní formulář.

Přidat další soubor