Kariéra v mcePharma

Manažer kvality pro potravinářství a farmacii

mcePharma se zabývá vývojem a výrobou doplňků stravy a doplňkových krmiv, do týmu hledáme manažera kvality. Rozvíjíte své znalosti z oblasti kvality se společností, která investovala do nového závodu a má certifikace ISO22000, 9001, GDP, EXCiPACT, GMP+, chopte se příležitosti - udržujte stávající certifikace, získejte GMP a FDA a my si Vás budeme hýčkat.

Náplň práce:

  • Spolupráce při organizování chodu výroby a laboratoře z hlediska zajištění a udržení kvality a zdravotní nezávadnosti hotového výrobku
  • Zodpovědnost za systém kvality a správa dokumentace systému jakosti
  • Dohled nad dodržováním požadavků jednotlivých norem (ISO 22000, 9001, EXCiPACT, GMP+, veterinární povolení)
  • Spolupráce na certifikaci GMP
  • Odpovědnost za průběh zákaznických auditů, inspekcí dozorových orgánů
  • Odpovědnost za pozici kvalifikované/zodpovědné osoby
  • Prověřování a řešení nahlášených reklamací
  • Operativní vedení kontrolních procesů: analýza produktů z výroby – tabletové a práškové formy, vzorkování na příjmu a po výrobě, uchovávání a sledování vzorky, vyhodnocování stabilit produktů
  • Zavádění opatření ke zvyšování kvality procesů a výrobků

Požadujeme

  • VŠ vzdělání, ideálně farmaceutického/potravinářského/chemického směru
  • Praxi z oboru nebo z pozice manažera, nabízíme příležitost také absolventy, které obor zajímá a mají adekvátní vzdělání
  • Znalosti charakteristik a specifikací surovin (minerály, vitamíny, extrakty)
  • Znalost legislativních předpisů v oblasti potravinářství – systém HACCP a potravinářského standardu ISO 22000, GDP, GMP, případně FDA velkou výhodou
  • Komunikativní znalost anglického jazyka, součástí jsou mezinárodní audity
  • Zkušenosti ze společnosti se zaměřením na vývoj a výrobu potravinářských, farmaceutických, případně veterinárních produktů výhodou

Video medailonek: Stachovice HUB

Benefity v kostce

Napsali o nás

Nabízíme

  • Pozici, na které využijete a předvedete své zkušenosti z oblasti kvality
  • Interaktivní spolupráci s oddělení výroby a vývoje
  • Kontinuální vzdělávání, účast na školeních, práci na nových certifikacích
  • Zcela nové zázemí kanceláří, vývojových a analytických laboratoří, včetně výrobních prostor a moderní HI-TECH komunikační technologie ve všech zasedacích místnostech
  • Zázemí vlastní kuchyně a skvělý kuchař – nadstandartní kvalita pokrmů
  • Příspěvek na závodní stravování až 80 %
  • Kvalitní kávu zdarma, kterou si připravíte ve špičkových kávovarech, kávové koutky/letní terasa
  • Doplňky stravy se slevou 50 %, zdarma balíčky pro zdraví, minimálně 1x do roka
  • Možnost zkráceného úvazku, pohyblivá pracovní doba
  • Pomoc s ubytováním pro zahraniční zaměstnance a zaměstnance z dalekého okolí

Nástup

dohodou

Pracoviště

Stachovice, Moravskoslezský kraj

Úvazek

plný úvazek

Kontaktní údaje:

mcePharma a.s.

+420 556 778 500

Pokud máte zájem zúčastnit se výběrového řízení na tuto pozici, zašlete nám, prosím, strukturovaný životopis přes níže uvedený kontaktní formulář.

Přidat další soubor

Avatar DAVID s umělou inteligencí
k Vaší dispozici