Kariéra v mcePharma

Hledáme šikovné absolventy VŠ!

Popis pozice

- možnost uplatnění ve výrobě doplňků stravy nebo v oblasti jištění kvality

- občasné služební cesty

- komunikace s příslušnými orgány, klienty, dodavateli…

Požadujeme

- schopnost orientace v odborných databázích a časopisech

- inovativní myšlení, samostatného uvažování a rozhodování

- řidičský průkaz sk. B

Nabízíme

- možnost cestovat na světové farmaceutické trhy, účast na mezinárodních projektech

- moderní pracovní prostředí a vybavení

- perspektivní a dlouhodobou spolupráci

- možnost profesního i osobního růstu

Pracovní podmínky

- firemní stravování v budově pracoviště, stravenky

- možnost využít firemní dopravy minibusem z Ostravy - Svinova a zpět

- sleva na produkty společnosti

- příměstský tábor pro děti zaměstnanců, možnost využití firemní školky

Nástup

dohodou

Pracoviště

Bílovec

Úvazek

plný úvazek

Kontaktní údaje:

mcePharma a.s.

+420 556 778 500

Pokud máte zájem zúčastnit se výběrového řízení na tuto pozici, zašlete nám, prosím, strukturovaný životopis přes níže uvedený kontaktní formulář.

Přidat další soubor

Avatar DAVID s umělou inteligencí
k Vaší dispozici