Kariéra v mcePharma

Asistent/ka obchodního oddělení

Hledáme kolegu, který má chuť spolupracovat s obchodním oddělením a podílet se tak na zajímavých mezinárodních projektech a zároveň poskytovat administrativní podporu.

Náplň práce:

  • podpora obchodního oddělení
  • administrativní činnosti, organizace dodávek zákazníkům, vystavování objednávek, faktur, dodacích listů
  • emailová a telefonická komunikace s dodavateli a odběrateli
  • zakládáni a správa projektů v CRM systému

Požadujeme

  • SŠ vzdělání
  • mírně pokročilou znalost anglického jazyka
  • zkušenosti s vystavováním objednávek, faktur, dodacích listů
  • ŘP sk. B

Nabízíme

  • příměstské tábory pro děti a firemní školku
  • občerstvení na pracovišti (příspěvek na stravování ve formě stravenek)
  • firemní mobilní telefon
  • zaměstnaneckou slevu na produkty
  • vzdělávání a zvyšování kvalifikace v oboru
  • moderní kancelářské prostory a high-tech komunikační a PC technologie
  • možnost podílet se na mezinárodních obchodních projektech

Jste zvědaví, jak to u nás vypadá

Nebo se o nás chcete dozvědět více

Seznamte se také s aktuálním přehledem našich benefitů.

Nástup

dle dohody

Úvazek

plný úvazek

Kontaktní údaje:

mcePharma a.s.

+420 556 778 500

Přidat další soubor

Avatar DAVID s umělou inteligencí
k Vaší dispozici