URO help forte

Rychlá a efektivní pomoc při akutních zánětech močového ústrojí a prevenci, prášek pro přípravu chutných instatních nápojů. 

Exkluzivní formulace - účinná kombinace vysoce biodostupného kurkuminu, standardizovaného extraktu kanadských brusinek, D-manózy a vitaminu C s vlákninou. 

URO help forte udržuje přirozenou mikroflóru v močovém ústrojí, zabraňuje bakteriím navázání na stěnu močového měchýře a posiluje imunitní systém. 

Praktické nové balení vhodné i na cesty.  

Popis produktu:

 • První pomoc při akutních infekcích močových cest nebo jako prevence.
 • Rychle rozpustný prášek pro přípravu chutných instatních nápojů - podporuje pitný režim, vhodný na cesty. 
 • Rychlý účinek díky unikátní kombinaci přírodních účinných látek:
  • Vysoce biodostupný kurkuminový extrakt - silný antioxidant s protizánětlivým účinkem. Výrazně zlepšuje příznaky chronických infekcí močových cest. 
  • Standardizovaný extrakt z kanadských brusinek - 125x účinnější než ostatní brusinkové výtažky. 1 sáček obsahuje brusinkový extrakt odpovídající 8g česrtvých brusinek. Výzkum ukázal, že látky v brusinkách zabraňují ulpívání bakterií na sliznici močového ústrojí  a močového měchýře.  Biodostupnost ověřena naší vědeckou studií (v USA, EU, Kanadě)
  • D-manóza je bioaktivní monosacharid přirozeně se vyskytující v gtěle. Předběžné klinické studie ukazují, že D-manóza může léčit nebo předcházet infekcím močového měchýře - ulpívá na bakteriích v močovém traktu včetně E.coli a přirozeně je vyplavují z těla. 
  • Vitamin C a prebiotika (vláknina) posiluje imunitní systém tím, že pomáhají zdravým bakteriím růst ve vašem trávicím systému. 

Účinné látky: tyčinky obsahují 33 mg extraktu z kanadských brusinek (15% proanthocyanidinů), 3 mg extraktu curcuma longa (95%ˇkurkuminu a dalších kurkuminoidů), 500 mg d-manózy, 33 mg vitaminu C.


Doporučené dávkování: 1-4 sáčky denně, smíchejte se 100 ml vody

Akutní dávkování: 2-4 nápoje denně v odstupu nejméně 3 hodiny

Preventivní dávkování: 1 nápoj denně


Uchovávejte v suchu, temnu při teplotě do 25 °C. Ukládejte mimo dosah dětí. V případě potřeby se poraďte se svým lékařem nebo lékárníkem. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Neslouží jako náhrada pestré stravy.

Napište nám

Kontaktní údaje:

Mám zájem o:

Vaše zpráva: