Migraine stop

Unikátní produkt kombinující účinek bylin a vitamínů pro psychické uvolnění a normální funkci nervové soustavy.

Vědecky prokázaná vysoká rozpustnost a buněčná absorpce účinných rostlinných extraktů - až 300x vyšší než u běžně dostupných produktů, vyvinuto ve spolupráci s 1. lékařskou fakultou Univerzity Karlovy. 

Ve formě tablet rozpustných v ústech pro maximální účinek a pohodlné používání.


Popis produktu

 • Unikátní produkt kombinující účinek bylin - šišáku bajkalského, kopretiny řimbaby a vitamínů řady B pro psychické uvolnění a normální funkci nervové soustavy. Vyvinuto pro dloudobé používání.
 • Vyvinuto ve spolupráci s 1. lékařskou fakultou Univerzity Karlovy a jejich pracovištěm Biotechnologického a biomedicínského centra Akademie věd a Univerzity Karlovou ve Vestci nazývané „Biocev".
 • Vlastní vědecká studie potvrzující vysokou rozpustnost a buněčnou absorpci účinných látek rostlinných extraktů
 • 100% vstřebatelnost hlavních aktivních látek.
 • Ve formě tablet rozpustných v ústech (ODT z anglického Orally Dispersible Tablet) pro snadné a pohodlné užívání, bez nutnosti zapíjení či polykání tablet či kapslí.
 • Vědecky prokázaná vysoká prostupnost do buněk v porovnání s konkurenčními produkty:​
  • V případě šišáku bajkalského až 1,5x vyšší ​

  • V případě kopretiny řimbaby až 300x vyšší​

 • Klinicky ověřené extrakty kopretiny řimbaby a šišáku jsou doplněny L-theaninem pro psychické uvolnění a vitamíny B1 a B6 pro podporu nervové soustavy
 • Produkt je vyráběn výhradně v ČR, výroba pod certifikací ISO 22000:2005
 • Vhodné také pro vegany a vegetariány

Aktivní látky

Kopretina řimbaba

Kopretina řimbaba

Kopretina řimbaba je známým antioxidantem, který napomáhá k normální funkci oběhové soustavy, působí relaxačně a analgeticky. Jejími hlavními aktivními látkami jsou parthenolidy. 

Šišák bajkalský

Šišák bajkalský

Šišák bajkalský je trvalka z čeledi hluchavkovitých. Hlavními účinnými látkami Šišáku jsou zejména flavonoidy - baicalein, baicalin, wogonin. Flavonoidy též bioflavonoidy, či vitamin P, jsou známé pro své antioxidační účinky.

L-theanin

L-theanin

98% extrakt čajovníku čínského, je látka obsažená v zeleném čaji pozitivně působícím na duševní stav, vitalitu, výkon a koncentraci.

Vitamíny B1 a B6

Vitamíny B1 a B6

Vitamíny B1 a B6 přispívají k normální funkci nervové soustavy a k normální psychické činnosti. Také jsou nezbytné pro správnou funkci metabolizmu bílkovin, glykogenu a energetického metabolismu.Shrnutí naší vědecké studie

Zvýšení vstřebávání Šišáku bajkalského a Kopretiny řimbaby

Shrnutí studie

V rámci výzkumně vývojové spolupráce mezi společností mcePharma s.r.o., první lékařskou fakultou Univerzity Karlovy a její Biotechnologickým a biomedicínským centrem Akademie věd a Univerzity Karlovy ve Vestci (Biocev), bylo dosaženo zvýšené rozpustnosti a buněčné absorpce aktivních látek extraktů kopretiny řimbaby a šišáku bajkalského.

Jedním z problémů, spojených s užíváním extraktu řimbaby, je nedostatečná rozpustnost aktivních látek parthenolidů. Tu lze zvýšit tvorbou komplexů s vhodnou látkou. Vznik těchto komplexů se řídí stechiometrickými poměry aktivní látky, v našem případě parthenolidů, a komplexotvorné sloučeniny. Při následném styku s tělesnou tekutinou se parthenolidy z těchto komplexů uvolňují. Ve farmaceutickém průmyslu se nejčastěji využívají inkluzní komplexy a cheláty. Tento postup je možné využít i při úpravě rozpustnosti parthenolidů.

Pro více informací o studii nás neváhejte kontaktovat.

Srovnání absorpce partenolidů přes modelovou membránu v Migraine stop a komerčních produktech

Produkt A

0,7 %


Produkt B

13 %


STOP Migraine

100 %Migraine stop v porovnání s konkurenčními produkty A a B prochází modelem buněčné membrány až 300x více parthenolidů.


Napište nám

Kontaktní údaje:

Mám zájem o:

Vaše zpráva: