Kariéra v mcePharma

Specialista výzkumu a vývoje doplňků stravy a doplňkových krmiv

Právě rozšiřujeme svůj tým o SPECIALISTU VÝZKUMU A VÝVOJE

Náplň práce

  • aktivní práce na vývoji nových produktů – doplňků stravy a doplňkových krmiv ve formě tablet a prášků
  • podílení se na aplikovaném výzkumu a jeho zavedení do výroby
  • transfer výsledků vývoje z laboratorního prostředí do výroby
  • analytické práce spojené s výzkumem a výrobou
  • vývojová spolupráce s vysokými školami a výzkumnými ústavy

Požadujeme

  • VŠ/SŠ se specializací na farmacii, technologii výroby léků, chemii, přírodovědné obory
  • vhodné pro zkušené uchazeče z oblasti vývoje a výroby doplňků stravy i pro absolventy
  • pokročilá znalost anglického jazyka je pro nás must have: zákazníci v Evropě i mimo ni
  • zaujetí pro inovace a aplikovaný výzkumu

Uvítáme

  • schopnost orientace v odborných databázích a časopisech
  • profesní zájem o vývojové projekty, nové výrobní technologie z oblasti léčiv
  • inovativní myšlení, samostatného uvažování a rozhodování
  • řidičský průkaz sk. B

Nabízíme

  • skvělou příležitost v rostoucí společnosti
  • motivující mzdové ohodnocení – to, co do firmy přinesete, se vám vrátí
  • kariérní postup - střední management
  • přímá účast na růstu firmy a vzniku nového farmaceutického závodu
  • možnost podílet se na mezinárodních vývojových projektech v první linii
  • moderní budova a kancelářské prostory
  • high-tech komunikační a PC technologie
  • možnost služebních cest po celém světě
  • střední firma, český vlastník i kapitál s přímým napojením na jednu z největších mezinárodní nadnárodní korporací
  • sickdays
  • občerstvení na pracovišti
  • firemní mobilní telefon a notebook
  • příspěvek na stravování ve formě stravenek
  • zaměstnanecká sleva na produkty
  • vzdělávání a zvyšování kvalifikace v oboru
  • příměstké tábory pro děti a školka
  • selektivně poskytované benefity dle manažerské pozice, ale především podle výsledků práce: home office, příspěvek na volnočasové aktivity, příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek na dovolenou či dovolená navíc
  • firemní dopravu minibusem z Ostravy-Svinova do Bílovce a zpět

Nástup

dohodou

Pracoviště

Bílovec, Moravskoslezský kraj

Úvazek

plný úvazek

Kontaktní údaje:

mcePharma s.r.o.

+420 556 778 411

Pokud máte zájem zúčastnit se výběrového řízení na tuto pozici, zašlete nám, prosím, strukturovaný životopis přes níže uvedený kontaktní formulář.

Přidat další soubor