Kariéra v mcePharma

Specialista marketingu (brigáda, stáž, praxe)

Jste inovativní, moderní s kreativním myšlením? Baví Vás tvorba neotřelého obsahu?

Přidejte se k nám a tvořte s námi společný příběh naší firmy!
Momentálně hledáme posilu na pozici Specialista marketingu.

Náplň práce

  • realizace marketingových aktivit, pod vedením marketingového manažera
  • spolupráce na plnění marketingového plánu v ČR a zahraničí
  • příprava prezentací
  • správa sociálních sítí / nápaditost, neotřelost / především fcb a LinkedIn
  • produktový a obalový marketing
  • získávání informací o potenciálu trhu, konkurenci, požadavcích zákazníků a produktech
  • příprava a realizace veletrhů v zahraničí
  • spolupráce při tvorbě, zajišťování a aktualizaci webových stránek a informačních a propagačních materiálů
  • analýza prodeje a trhů a monitoring trhu
  • vyhodnocování efektivity marketingových činností / práce s google analytics
  • podpora obchodního oddělení / vyhledávání komunikačních směrů / aktivní online podpora

Požadujeme

  • samostatnost, aktivní přístup a orientaci na výsledek
  • kreativitu, vlastní nápady, schopnost zadat práci grafikovi
  • pokročilou práci s MS Excell, Powerpoint a Word
  • dobré komunikační a organizační dovednosti

Nabízíme

  • možnost pracovat zvolené 2 dny v týdnu
  • nabytí praktických zkušeností
  • možnost dlouhodobé spolupráce, později možný i přechod na HPP
  • moderní kancelářské prostory
  • občerstvení na pracovišti

Nástup

dohodou

Pracoviště

Bílovec, Moravskoslezský kraj

Úvazek

zkrácený úvazek

Kontaktní údaje:

mcePharma s.r.o.

+420 556 778 411

Pokud máte zájem zúčastnit se výběrového řízení na tuto pozici, zašlete nám, prosím, strukturovaný životopis přes níže uvedený kontaktní formulář.

Přidat další soubor