Kariéra v mcePharma

Specialista marketingu

Náplň práce

  • realizace marketingových aktivit, pod vedením marketingového manažera
  • spolupráce na plnění marketingového plánu v ČR a zahraničí
  • příprava prezentací
  • správa sociálních sítí / nápaditost, neotřelost / především fcb a LinkedIn
  • produktový a obalový marketing
  • získávání informací o potenciálu trhu, konkurenci, požadavcích zákazníků a produktech
  • příprava a realizace veletrhů v zahraničí
  • spolupráce při tvorbě, zajišťování a aktualizaci webových stránek a informačních a propagačních materiálů
  • analýza prodeje a trhů a monitoring trhu
  • vyhodnocování efektivity marketingových činností / práce s google analytics
  • podpora obchodního oddělení / vyhledávání komunikačních směrů / aktivní online podpora

Požadujeme

  • praxe na obdobné pozici je fajn, ale uvítáme i absolventy SŠ/VŠ ekonomických škol
  • chuť pracovat a zdokonalovat se v oblasti marketingu
  • anglický jazyk - jazykem i písmem
  • český jazyk - bezchybný písemný projev, samostatnou schopnost psaní textů a článků uvítáme
  • IT gramotnost (editovací, grafické a vizuální programy)
  • kreativitu, inovativní a proaktivní přístup
  • schopnost týmové práce
  • komunikativnost, příjemné vystupování
  • plné pracovní nasazení, časovou flexibilitu

Nabízíme

  • skvělou příležitost
  • přímá účast na růstu firmy a vzniku nového farmaceutického závodu
  • možnost podílet se na mezinárodních obchodních projektech
  • moderní budova a kancelářské prostory
  • high-tech komunikační a PC technologie
  • střední firma, český vlastník i kapitál s přímým napojením na jednu z největších mezinárodní nadnárodní korporací
  • sickdays
  • občerstvení na pracovišti
  • firemní mobilní telefon
  • příspěvek na stravování ve formě stravenek
  • zaměstnanecká sleva na produkty
  • vzdělávání a zvyšování kvalifikace v oboru
  • příměstké tábory pro děti a školka
  • selektivně poskytované benefity dle manažerské pozice, ale především podle výsledků práce: home office, služební automobil i pro osobní účely, příspěvek na volnočasové aktivity, příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek na dovolenou či dovolená navíc
  • firemní dopravu minibusem z Ostravy-Svinova do Bílovce a zpět

Nástup

dohodou

Pracoviště

Bílovec, Moravskoslezský kraj

Úvazek

plný úvazek

Kontaktní údaje:

mcePharma s.r.o.

+420 556 778 411

Pokud máte zájem zúčastnit se výběrového řízení na tuto pozici, zašlete nám, prosím, strukturovaný životopis přes níže uvedený kontaktní formulář.

Přidat další soubor