Kariéra v mcePharma

Specialista kvality

Jste studentem posledního ročníku VŠ a hledáte uplatnění?

Jste draví a ambiciózní?

Společnost mcePharma s.r.o. (www.mcepharma.com), se sídlem v Bílovci v MSK, je dynamicky rostoucí společnost působící v oblasti vývoje a výroby doplňků stravy a doplňkového krmiva a právě rozšiřuje svůj tým o další kolegy!

Náplň práce:

  • plánování, provádění a kontrola interních auditů, provádění externích auditů u klientů
  • zodpovědnost za praktickou aplikaci jištění kvality ve společnosti
  • tvorba interních směrnic a norem
  • komunikace se zodpovědnými orgány

Požadujeme

  • VŠ – závěrečný ročník
  • pokročilá znalost anglického jazyka je pro nás must have – zákazníci v Evropě i mimo ni, pobočka v Kanadě
  • chuť cestovat, podíváte se na veletrhy do Švýcarska, Německa, Číny, SAE…
  • ŘP sk. B

Nabízíme

  • skvělou příležitost
  • motivující mzdové ohodnocení – to, co do firmy přinesete, se vám vrátí
  • moderní a hi-tech vybavení na pracovišti
  • práci v mladém kolektivu
  • možnost cestovat po celém světě
  • klasickou korporátní strukturu u nás nehledejte, zakládáme si na osobním přístupu
  • notebook a mobilní telefon jsou samozřejmostí
  • firemní stravování, stravenky po zkušební době
  • firemní dopravu minibusem z Ostravy-Svinova do Bílovce a zpět

V případě zájmu prosím zašlete svůj životopis spolu s motivačním dopisem na: jana.minarcikova@imcopharma.com

Nástup

dle dohody

Pracoviště

Bílovec

Úvazek

plný nebo zkrácený

Kontaktní údaje:

Ing. Lucie Fricová

+420 773 819 365

Pokud máte zájem zúčastnit se výběrového řízení na tuto pozici, zašlete nám, prosím, strukturovaný životopis přes níže uvedený kontaktní formulář.

Přidat další soubor