Kariéra v mcePharma

Seřizovač výrobních strojů

Hledáte práci, kde uplatníte manuální zručnost a kde si Vás budou opravdu vážit? Dokážete přečíst výkresovou dokumentaci a poradit si s technickým problémem? Jste případně už v důchodu, ale přesto hledáte uplatnění?

POJĎTE PRACOVAT TAM, KDE DOBROU PRÁCI OCENÍ.

Popis práce

  • seřizování a nastavování výrobních strojů pro výrobu doplňků stravy
  • průběžná úprava nastavených parametrů strojů
  • diagnostika a řešení malých poruch strojů a vybavení na lince
  • úklid, údržba a čištění strojního vybavení a zařízení

Požadavky

  • ukončené vzdělání s výučním listem, ideálně technického směru (mechanik) nebo dlouhodobou praxi v oboru
  • znalost čtení výkresové dokumentace
  • znalost práce s měřidly
  • manuální zručnost
  • fyzická zdatnost
  • logické myšlení
  • odpovědnost, samostatnost

Co Vás čeká?

  • odborné zaškolení
  • různorodá práce
  • práce v kolektivu
  • doplňování komponent výrobní technologie

Nabídka práce je vhodná i pro aktivní uchazeče v důchodovém věku, možnost práce na zkrácený úvazek.

Nástup

dle dohody

Úvazek

plný nebo zkrácený

Kontaktní údaje:

mcePharma a.s.

+420 556 778 500

Přidat další soubor

Avatar DAVID s umělou inteligencí
k Vaší dispozici