Kariéra v mcePharma

Projektový specialista

Naše společnost mcePharma s.r.o. je česká dravá vývojově-výrobní firma s působností na zahraničních trzích. Vyvíjíme a vyrábíme doplňky stravy a doplňková krmiva pro zvířata.

Prodáváme do zemí EU, zemí Blízkého východu, vstupujeme na trhy USA a Kanady a máme patentované produkty a vlastní vědecké studie. Spolupracujeme s univerzitami a vývojovými pracovišti a právě teď hledáme posily do svého týmu na pozici PROJEKTOVÝ SPECIALISTA.

Co Vás čeká?

  • práce na svěřených projektech s přesahem do výroby, za které budete zodpovídat
  • spolupráce napříč odděleními
  • podílení se na plánu výroby a na přípravě výrobních příkazů
  • vstupní kontrola kvality materiálu, kontrola kvality výroby
  • sledování stavu surovin a spotřebního materiálu do výroby
  • příprava expedice a exportu ve spolupráci se skladem
  • spolupráce s manažerem kvality na dokumentaci - ISO2000, HACCP, zavádění FDA a GMP v novém provoze
  • práce se skladovým systémem Vario

Požadujeme

  • VŠ popř. SŠ vzdělání
  • znalost anglického jazyka (úroveň B2)
  • zkušenosti na obdobné pozici (výhodou)
  • aktivitu, samostatnost, zodpovědnost
  • ŘP sk. B

Nabízíme

  • skvělou příležitost pro osobní a kariérní rozvoj
  • moderní kancelářské prostory
  • občerstvení na pracovišti (příspěvek na stravování ve formě stravenek)
  • firemní mobilní telefon a notebook
  • zaměstnaneckou slevu na produkty
  • vzdělávání, rekvalifikace a zvyšování kvalifikace v oboru
  • příměstské tábory pro děti a firemní školku
  • individualizovaný přístup k poskytovaným benefitům a to v návaznosti na výsledky práce

Jste zvědaví, jak to u nás vypadá

Nebo se o nás chcete dozvědět více

Seznamte se také s aktuálním přehledem našich benefitů.

Nástup

dle dohody

Pracoviště

Bílovec, Moravskoslezský kraj

Úvazek

plný úvazek

Kontaktní údaje:

mcePharma s.r.o.

+420 556 778 411

Pokud máte zájem zúčastnit se výběrového řízení na tuto pozici, zašlete nám, prosím, strukturovaný životopis přes níže uvedený kontaktní formulář.

Přidat další soubor