Kariéra v mcePharma

Manažer obchodu a obchodního týmu

Manažer prodejního týmu vede tým obchodníků a řídí jeho prodejní aktivity. Má na starost vytvoření a vedení vlastního týmu. Dále se stará o kontinuální rozšiřování, rozvoj a motivaci týmu. Řídí aktivity jednotlivých obchodních zástupců, poskytuje jim zpětnou vazbu a školení. Motivuje a průběžně hodnotí obchodní zástupce vzhledem k jejich činnosti. Je zodpovědný za rozvoj a produkci obchodního týmu a pravidelně reportuje výsledky nadřízenému manažerovi.

Nebaví vás práce v korporátu? Jste dobří v obchodně a hledáte možnost řídit obchodní tým v malé firmě? Právě hledáme posilu pro novou pozici Manažer obchodu a obchodního týmu

Poslání pracovní pozice

  • Vedení obchodního týmu, navrhování obchodní strategie firmy, starost o klíčové zákazníky a osobní kontakt s nimi.

Pracovní náplň

  • vedení a postupné vybudování obchodního týmu
  • navrhování obchodních strategií
  • aktivní hledání nových potenciálních zákazníků a starost o portfolio stávajících zákazníků
  • budování dlouhodobých obchodních vztahů
  • mít dobrý přehled o zákaznících, jejich výrobním programu, jejich projektech
  • udržovat pravidelný styk se svými zákazníky
  • mít představu o stavu obchodních případů
  • pro své zákazníky zajistit obchodní a odbornou podporu
  • podílet se na vytváření nabídek a vývojových řešení pro zákazníky
  • aktivní rozvíjení nových projektů u svých zákazníků

Požadujeme

  • VŠ vzdělání ekonomického/obchodního směru
  • pokročilá znalost anglického jazyka je pro nás must have
  • praxi v mezinárodním obchodě, vítáme zkušenosti z oblasti doplňků stravy/doplňkových krmiv
  • strategické obchodní uvažování
  • ambice a schopnost vedení a rozvoje malého týmu
  • výborné komunikační schopnosti
  • těšit se na jednání se zákazníky s různých koutů světa - EU, Blízký východ, USA
  • ochota a schopnost se neustále samostatně učit nové věci v našem oboru
  • ŘP sk. B

Nabízíme

  • skvělou příležitost
  • kariérní postup - střední i vyšší management
  • přímá účast na růstu firmy a vzniku nového farmaceutického závodu
  • možnost podílet se na mezinárodních obchodních projektech v první linii
  • moderní budova a kancelářské prostory
  • high-tech komunikační a PC technologie
  • možnost služebních cest po celém světě
  • střední firma, český vlastník i kapitál s přímým napojením na jednu z největších mezinárodní nadnárodní korporací
  • sickdays
  • občerstvení na pracovišti
  • firemní mobilní telefon a notebook
  • pro členy vyššího managementu služební automobil
  • příspěvek na stravování ve formě stravenek
  • zaměstnanecká sleva na produkty
  • vzdělávání a rekvalifikace a zvyšování kvalifikace v oboru
  • příměstké tábory pro děti a školka
  • selektivně poskytované benefity dle manažerské pozice, ale především podle výsledků práce: home office, služební automobil i pro osobní účely, příspěvek na volnočasové aktivity, příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek na dovolenou či dovolená navíc

Nástup

dohodou

Pracoviště

Bílovec, Moravskoslezský kraj

Úvazek

plný úvazek

Kontaktní údaje:

mcePharma s.r.o.

+420 556 778 411

Pokud máte zájem zúčastnit se výběrového řízení na tuto pozici, zašlete nám, prosím, strukturovaný životopis přes níže uvedený kontaktní formulář.

Přidat další soubor