Kariéra v mcePharma

Manažer obchodu

Nebaví Vás práce v korporátu? Jste dobří v obchodě a hledáte novou příležitost, kde rozvinete svůj obchodní talent?

Jako manažer obchodu se budete podílet na navrhování obchodní strategie firmy a budete pečovat o portfolio nových i stávajících klíčových zákazníků.

Pracovní náplň

  • navrhování obchodních strategií
  • aktivní hledání nových potenciálních zákazníků a starost o portfolio stávajících zákazníků
  • budování dlouhodobých obchodních vztahů
  • přehled o zákaznících, jejich výrobním programu, jejich projektech
  • obchodní a odborná podpora pro své zákazníky
  • podílení se na vytváření nabídek a vývojových řešení pro zákazníky
  • systémové zpracování obchodních případů
  • aktivní rozvíjení nových projektů u svých zákazníků

Požadujeme

  • VŠ vzdělání ekonomického/obchodního směru
  • pokročilou znalost anglického jazyka. Ta je pro nás must have
  • praxi v mezinárodním obchodě, vítáme zkušenosti z oblasti doplňků stravy/doplňkových krmiv
  • strategické obchodní uvažování
  • výborné komunikační schopnosti
  • entuziasmus při jednání se zákazníky z různých koutů světa - EU, Blízký východ, USA
  • ochotu a schopnost se neustále samostatně učit nové věci v našem oboru
  • ŘP sk. B

Nabízíme

  • výkonově orientovaný systém odměňování
  • skvělou příležitost pro osobní a kariérní rozvoj
  • přímou účast na růstu firmy a vzniku nového závodu
  • možnost podílet se na mezinárodních obchodních projektech v první linii
  • moderní kancelářské prostory s high-tech komunikačními a PC technologiemi
  • občerstvení na pracovišti (příspěvek na stravování ve formě stravenek)
  • firemní mobilní telefon a notebook
  • zaměstnaneckou slevu na produkty
  • vzdělávání a rekvalifikace a zvyšování kvalifikace v oboru
  • příměstské tábory pro děti a firemní školku
  • individualizovaný přístup k poskytovaným benefitům a to v návaznosti na výsledky práce

Jste zvědaví, jak to u nás vypadá

Nebo se o nás chcete dozvědět více

Seznamte se také s aktuálním přehledem našich benefitů.

Nástup

dohodou

Pracoviště

Bílovec, Moravskoslezský kraj

Úvazek

plný úvazek

Kontaktní údaje:

mcePharma s.r.o.

+420 556 778 411

Pokud máte zájem zúčastnit se výběrového řízení na tuto pozici, zašlete nám, prosím, strukturovaný životopis přes níže uvedený kontaktní formulář.

Přidat další soubor