Kariéra v mcePharma

Business development manager

Rosteme a posilujeme svou pozici na trhu, a proto hledáme nového kolegu/kolegyni do našeho obchodního týmu.

Zodpovědnost za vyhledávání obchodních příležitostí v ČR i zahraničí, také rozvoj a budování obchodní firemní strategie budou Vaší prioritou.

Pracovní náplň

  • spolupráce na přípravě obchodního plánu, marketingové strategie a jejich následná realizace
  • pravidelný kontakt s dodavateli a rozvíjení existujících vztahů
  • odhadování krátkodobého i dlouhodobého potenciálu
  • tvorba strategie pro vstup na nové trhy nebo pro propagaci nových výrobků
  • interní spolupráce s obchodním, marketingovým a vývojovým oddělením
  • sledování průběžných výsledků a plnění plánu vzhledem k situaci na trhu a zajištění konkurenceschopnosti

Požadujeme

  • VŠ vzdělání ekonomického/obchodního směru
  • pokročilou znalost anglického jazyka. Ta je pro nás must have
  • praxi na pozici business development managera nebo v mezinárodním obchodě
  • strategické obchodní uvažování
  • samostatnost, dravost, podnikavost, schopnost hledat netradiční řešení, tah na bránu
  • výborné komunikační schopnosti
  • entuziasmus při jednání se zákazníky s různých koutů světa - EU, Blízký východ, USA
  • ochota a schopnost se neustále samostatně učit nové věci v našem oboru
  • ŘP sk. B

Nabízíme

  • výkonově orientovaný systém odměňování
  • skvělou příležitost pro osobní a kariérní rozvoj
  • přímou účast na růstu firmy a vzniku nového závodu
  • možnost podílet se na mezinárodních obchodních projektech v první linii
  • moderní kancelářské prostory s high-tech komunikačními a PC technologiemi
  • občerstvení na pracovišti (příspěvek na stravování ve formě stravenek)
  • firemní mobilní telefon a notebook
  • zaměstnaneckou slevu na produkty
  • vzdělávání, rekvalifikace a zvyšování kvalifikace v oboru
  • příměstské tábory pro děti a firemní školka
  • individualizovaný přístup k poskytovaným benefitům a to v návaznosti na výsledky práce

Nástup

dohodou

Pracoviště

Bílovec, Moravskoslezský kraj

Úvazek

plný úvazek

Kontaktní údaje:

mcePharma s.r.o.

+420 556 778 411

Pokud máte zájem zúčastnit se výběrového řízení na tuto pozici, zašlete nám, prosím, strukturovaný životopis přes níže uvedený kontaktní formulář.

Přidat další soubor