Kariéra v mcePharma

Asistentka obchodního oddělení

Máte zkušenosti s fakturací, vystavováním objednávek/zakázek/dodacích listů, expedicí, skladovým hospodářstvím nebo s účetnictvím? Jste precizní, zodpovědný/á? Tak hledáme právě Vás.
Společnost mcePharma, s.r.o. (www.mcepharma.com) je ambiciózní a dynamická, česká malá firma, která svou produkci exportuje do celého světa, se sídlem v Bílovci. Našim hlavním zaměřením je vývoj a výroba doplňků stravy, doplňkových krmiv a premixů.

Hledáme do našeho týmu nového kolegu na pracovní pozici Asistent/ka obchodního oddělení

Náplň práce:

  • podpora obchodního oddělení
  • podpora koordinace obchodních zakázek a jednání s dodavateli a odběrateli
  • administrativní činnosti spojené se vztahem k obchodním partnerům
  • emailová a telefonická komunikace s dodavateli a odběrateli
  • organizace dodávek zákazníkům, vystavování objednávek, faktur, dodacích lístů
  • skladové hospodářství
  • spolupráce napříč firmou

Požadujeme

  • VŠ ekonomického směru (vhodné i pro absolventy) nebo středoškolské vzdělání
  • znalost anglického jazyka je pro nás must have
  • ŘP sk. B
  • svědomitost, pracovitost, zodpovědnost

Nabízíme

  • moderní pracoviště
  • práci v mladém kolektivu
  • klasickou korporátní strukturu u nás nehledejte, zakládáme si na osobním přístupu
  • příspěvek na stravování
  • firemní dopravu minibusem z Ostravy-Svinova do Bílovce a zpět, vhodné pro obyvatele Ostravy
  • zaměstnaneckou slevu na produkty
  • možnost kariérového růstu

Nástup

dohodou

Pracoviště

Bílovec, Moravskoslezský kraj

Úvazek

plný úvazek

Kontaktní údaje:

mcePharma s.r.o.

+420 556 778 411

Pokud máte zájem zúčastnit se výběrového řízení na tuto pozici, zašlete nám, prosím, strukturovaný životopis přes níže uvedený kontaktní formulář.

Přidat další soubor